4. b _ razredni časopis

V času “korone” ohranjajmo stike z drugimi in  bodimo prijazni ter ne širimo sovražnega govora.  Ta čas si pomagajmo preživeti tudi s humorjem.

Preberimo besedila in napišimo v komentar POHVALO in UTEMELJITEV tistemu, ki nas je najbolj navdušil. Pravilo pa je, da ne smemo ponoviti že napisanega.

Na primer: Pohvalim pesem 22, ker… Besedilo 34 me je navdušilo zaradi… Nasmejala sem se ob branju besedila 62, ker…

RAZISKAVA_ustvarjam

10 Responses to 4. b _ razredni časopis

1. ADELINA PAŠALIČ BARIČEVIČ says:

POHVALIM PESEM 5, KER MI JE ZANIMIVA IN SE MI LEPO SLIŠI.
    NASMEJALA SEM SE OB BRANJU BESEDILA 6, KER MI JE ZELO SMEŠNO, DA BO NEKDO VRISKAL IZ VSEGA SRCA IN, DA BO OBJEL VSAKEGA.

2. Jaka Brinovec says:

Zanimiva mi je bila 9. zgodbica/pesmica, ker je bilo toliko rim. Razveselila me je 3. zgodbica , kjer je omenjena mlada psička, ki je stara samo 10 tednov. Sigurno je zelo razigrana in luštkana. Nasmejala me je tudi 11. zgodbica, kjer je bilo povedano, da bo Nobelovo nagrado dobila mama. Sigurno je zelo potrpežljiva.

3. Taja Česen says:

Najbolj smešna mi je bila pesem 9, saj mislim, da vem kdo je v njej ujet. Pohvalim besedilo 5, saj mi je všeč zaključna rima: ko smo vsi doma se oče žrtvuje, saj je tisti, ki ga svet potrebuje-bravo! Všeč mi je bilo tudi besedilo pesmi št.2, saj se res rima:)

4. Anže Karadža says:

Všeč mi je bila pesem št. 4, ker je taka kot moje življenje v karanteni. Pri pesmi št. 6 se strinjam, ker je res zoprno, da smo zaprti doma, da se ne moremo družiti s prijatelji. Ostanimo doma, ko se spet vidimo bomo vsi srečni!!!!

5. Ela Mihovec says:

Všeč mi je bila 8. ker je omenil prijatelje, nasmejala sem pri 9. pesmici ,popravila pa bi 7. besedilo zame se je preveč ponovila mora, ne mara, moram… Ampak so mi bile čisto vse všeč. 🙂

6. Mara Paulina Cunjak says:

Všeč mi je pesem št. 1, ker tudi jaz upam da se ta korona čim prej konča. Pri pesmi št. 8 mi je všeč da je tako natančno opisano življenje pri njh doma. Strinjam se z pesmijo št. 5, ta čas je res zelo napet.😊

7. Peter Arhar says:

Pozdravljeni sošolci. Super smo tole naredili, ane? Št. 1 – fino, ker omenjaš ful športa. Št 2 in št. 3 – veselo, zanimivo in zabavno je prebrati, kako se imate. Št. 4 – družabnost in športa sta res nujni zadevi. Št. 5 – nekateri morajo hoditi v službo in smo jim za to hvaležni. Št. 6 , mislim, da bomo vsi zavriskali, ko se zopet vidimo. Št. 7 – tudi jaz rad kakšno igrico zaigram. Št 8 – si se pa razpisal. Št. 9 – tudi jaz naredim hitro nalogo, da se prej “sproščam”. Št. 10 – kako si dobro zapisala ta kaos, ki se občasno dogaja tudi pri nas doma. Št. 11 – tudi moja mama mogoče dobi Nobelovo nagrado (ta zapis je zmagovalen za mojo mami). Št. 12 – se strinjam, stran naj že gre ta virus, če ne bom poklical Marjanco in Anžeta! Vsi ste bili super. Nasvidenje čim prej!

8. Natalija Štrbac says:

Zelo si želim pohvaliti besedilo številka 8. Na prvi pogled sem si mislila waw, koliko besedila. Ko sem ga prebrala se mi je zdel čudovit in zelo resničen. Pohvaliti si želim tudi pesem številka 9. Zelo mi je bila smešna pri odlomku, ko se Virusarjev moramo bati. Za dobro veh pasi želim tudi da to vse čim hitreje mine!

9. Jošt Trtnik says:

Zelo mi je bila všeč številka 1. ,ker imam zelo rad šport in tam je omenjen.Tudi št 2. mi je bila všeč.Št 3. mi je bila tudi všeč saj se družina zelo heca pri družabnih igrah in tudi naša družina zelo smeje ,ko se igramo tarock.Pri št 5. se strinjam , daje šolianje doma tež je kot v šoli.Št 6. se tudi jaz strinjam , da , ko se bomo videli se bomo zelo razveselili.Št 7. tudi jaz kakšno igrico odigram.Pri št 9. tudi jaz čim prej naredim nalogo , da sem potem prost.Zdaj sem povedal dovolj mojih mnenj zato bom končal.Ostanite zdravi in komaj čakam ,da se spet vidimo.

10. ajdin+šahinović says:

zelo všeč mi je bila pesem št.1,ker govori o nogometu in sošolcim,ker ih zelo pogrešam,upam da vas čim prej vidim, ostanite zdravi